Obserwatorzy

sobota, 27 kwietnia 2013

Wiesz? ona Cię kocha. Jesteś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie.

Hej,
kurczę, czy u was też pada deszcz o.O. Co sie stało z pięknym słoneczkiem ?! Mam nadzieję, że pogoda się jeszcze poprawi, mimo tego, że chce spędzić cały weekend w domu ;3( pewnie taak nie będzie ).
WRESZCIE PO EGZAMINACH ! Cieszycie się, co nie? Ja bardzo! Były w tym roku banalne i prawdę mówiąc jak dobrze oszacowałam, to będę mieć powyżej 130 punktów. ;) Jestem strasznie z tego wyniku zadowolona, ponieważ mam coraz więcej nadziei, że jednak się dostanę do wymarzonego liceum. A propo wyboru szkoły. Musze usiąść i wreszcie powybierać jakieś profile, bo jakby nie patrzeć to podania trzeba składać już za 23 dni ;o. Czuję, że technikum to nie jest szkoła dla mnie, dlatego moje trzy szkoły, to będą wyłącznie licea.
Moi rodzice jadą dzisiaj na wesele, do mojego przyszywanego kuzyna. Nie jadę z nimi, gdyż prawie nikogo tam nie znam i bym się tylko nudziła -.-. Z tego powodu postanowiłam zostać w domu i ze względu na mój zły humor nie wychodzić z niego, żeby nie zarażać ludzi.
W ten weekend muszę się zmobilizować i zrobić prace na dwa konkursy ! ;o. Jeden to jest plakat na 50-lecia Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Nie mam pomysłu co jeszcze narysuje, ale musi to być coś wspaniałego. A druga praca to konkurs literacki ( z tym mi chyba gorzej pójdzie;/). Mam motywacje i muszę ją wykorzystać, no chyba że ktoś mnie wyciągnie z domu, wtedy to będzie lipa.
Mam totalny mętlik w głowie. Nie wiem co się ze mną dzieje. To jest niewiarygodne, jak jedna osoba może obrócić nasze życie o 180 stopni. Musze się ogarnąć ze swoimi uczuciami.2 komentarze:

  1. U mnie miał padać, naszczęście nie pada jeszcze. Uff..
    To gratulację! ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna notka :) Zapraszam do zaobserwowania mojego bloga : http://naciaaa1.blogspot.com/ :D

    OdpowiedzUsuń